Here again.

27. března 2012 v 21:24 | Vicc |  Vyslovená slova
Tak vás zdravím po mé dlouhodobé nepřítomnosti.

No ano, vrátila jsem se z krásné země zvané Švédsko. Nemůžu ho vynachválit, až na to, že tam měli cigarety drahý jak p*del.
Švédsky a anglicky mluvící země, bylo to zajímavé tam pobýt. Rozhodně se tam chci jednou vrátit, ale dost už ke Švédsku a teď názorná ukázka ;) Zde

O víkendu se jako vždy bylo pařit, och ano. Téma události večera v jednom klubu bylo Maškarní! Tak jsme s přáteli vymysleli ty nejlepší masky, které jsme mohli a hlavně měli na ně prostředky. A jak to vypadalo v závěru? no posuďte sami ;) Zde
Ještě bych vám vlastně mohla sdělit, kteří že jsme to my. Chlapec v županu, s natáčkami a maskou na obličeji je náš velice známý přítel Majšl. Můj velice blízký přítel Shino je onen blonďatý chlapec v černém plášti s červenými mráčky a černobílým obličejem. Velice dobrá přítelkyně Verke, můj Pán, je Lidožroutka s dřevenou tyčí na jejímž konci je lebka. Nakonec já -> malá červenovlasá čarodějnice ;)

Tak se s vámi pro zatím loučím. V blízké budoucnosti vám ještě určitě sdělím, jakých událostí se letos hodlám zúčastnit a, oh ano a díky Bohu, se zúčastním Prague Prideu 2012 ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama